Stylizacja rzęs. Studio Manufaktura Piękna Oświęcim.

Zapraszam do Studia #ManufakturaPięknaOświęcim na piękne rzęsy oraz unikalnie zdobione paznokcie.

Wykonuję stylizacje rzęs każdą metodą (przedłużanie i zagęszczanie) – 1:1, 2D, 3D, 4-8D (Russian Volume), Insta Efekt (Kim, Camelia, Eyeliner, Mokry). Robię to z pasją, zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół co przekłada się na super efekt i trwałość. Oferuję lekkie objętości i coś mocniejszego – stylizacja jest wykonywana z uwzględnieniem urody Klientki i jej indywidualnych oczekiwań, a na zakończenie udzielam wszelkich informacji i porad jak pielęgnować rzęsy. Wykonuję również korekty oraz ściągnięcie rzęs. Posiadam w swojej ofercie profesjonalne produkty we wszystkich rozmiarach, grubościach oraz kolorach rzęs między innymi marki Fashion Lash.

Czas wykonania pełnej stylizacji wynosi 2-3h w zależności od wybranej metody oraz stanu i ilości naturalnych rzęs. Podczas wizyty w Studio zostaje dobrana stylizacja, rzęsy są przygotowywane, następuje wykonanie stylizacji, a końcowy etap to sprawdzenie stylizacji pod kątem jakości i określenie spodziewanego okresu utrzymania się rzęs.

Usługa wykonywania jest tylko stacjonarnie w komfortowych i higienicznych warunkach – w Studio Manufaktura Piękna – Cyprysowa 1/LU2, 32-600 Oświęcim (Zasole, naprzeciwko apteki całodobowej). Przed zabiegiem przeprowadzam wywiad, wypełniając ankietę kwalifikującą, która ocenia czy nie ma przeciwwskazań do założenia rzęs.

Istnieje możliwość uzupełnienia rzęs po innej stylistce po zweryfikowaniu poprawności wykonania. W niektórych przypadkach zaleca się dla bezpieczeństwa Klientki i końcowego efektu, by stylizację wykonać na nowo – w przypadku takiej aplikacji trzeba doliczyć koszt zdjęcia rzęs.

Cennik usług dostępny na stronie. Za usługę zapłacisz gotówką lub dowolną metodą zbliżeniową.

Fast Lashes (Pogotowie Rzęsowe) – uzupełnienie rzęs w około 1h! Usługa wyceniana indywidualnie.

Istnieje możliwość wykonania pełnej usługi w tym samym dniu – usługa VIP wyceniana jest indywidualnie.

W dniu zabiegu niewskazane jest picie kawy, gdyż jesteśmy pobudzone i nie jesteśmy w stanie zapanować nad drganiem powieki, przez co zabieg jest utrudniony i może trwać dłużej. Aplikacja rzęs podczas miesiączki jest mniej trwała, ponieważ nasze hormony inaczej pracują.

Jakość wykonywanych przeze mnie usług potwierdzają nie tylko odbyte kursy i zdobyte certyfikaty, ale również wiele zadowolonych Klientek: Google Opinie

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jak i poprzez WhatsApp.

Przyjdź z koleżanką i zgarnij rabat na swoją stylizację!

Zapraszam po Najpiękniejsze Spojrzenie.

W studio Manufaktura Piękna wykonujemy również stylizacje paznokci wykonywane przez Roksanę Kras.